כתר דודי שמש | כרומגן

סל סחר | מערכות סולאריות | דודי שמש
מחירון דודי שמש

מערכות דודי שמש סולאריות משולבות להתקנה עצמית

חיפוש באתר

טבלת מחירון דודי שמש

עודכנה באתר טבלת מחירון דודי שמש, מחירון דודי חשמל, מחירון קולטי שמש ומגוון אביזרים בכתר דוודים במחיר ללא תחרות

 
דודי שמש במרכז
חברת כתר דודי שמש במרכז הממוקמת בדרום העיר מספקת שירותי מכירה , תיקון של דודי שמש , קולטים , ניסיון רב שנים בהפצה , תחזוקה מיקצועית , והתקנה של דודים לכל איזור מרכז תל אביב והסביבה.
 
דודי שמש תל אביב

מחפשים שרות דוד שמש בתל אביב? כתר דוודים הזמנת דודי שמש בעיר תל אביב ובאזור המרכז. צלצלו עכשיו:03-6815433

 
דודי שמש בגוש דן
דודי שמש בגוש דן של חברת כתר דוודים – כאן ניתן להזמין דודי שמש וקולטי שמש לכל איזור גוש דן והסביבה  כמו כן עובדת החברה עם מיטב היצרנים המובילים בענף שירות אמין ומקצועי .
 
תיקון דוד שמש
מכירה, התקנה, אחזקה ותיקון דודי שמש, חשמל ומערכות סולריות. כתר דוודים תיקון דודי שמש
 

כתר דודי שמש keter dudim

Facebook

twitter

Bookmark and Share

 

Google+

כרומגן דודי שמש

Dudחברת כרומגן יצרנית דודי שמש, מערכות סולאריות ופתרונות אנרגיית שמש, כרומגן היא אחת החברות המובילות בעולם בהתקנת מערכות סולאריות לחימום מים. מערכות כרומגן מותקנות ב-35 ארצות ברחבי העולם  כרומגן ומפתחת פתרונות חדשניים המאפשרים חסכון בצריכת אנרגיה.
כתר דוודים בע"מ הינה מרכז הפצה של חברת כרומגן ומשווקת את פתרונות האנרגיה הסולארית של החברה

מערכות סגורות תרמוסיפוניות

כתר דודי שמש משווקת מוצרים של כרומגן המייצרת מערכות דודי שמש לחימום מים הטובות בעולם.מערכת דוד שמש טופ הייטק היא מערכת תרמוסיפונית סגורה בנפח 150 ליטר הפותרות לחלוטין את בעיית הצטברות האבנית בקולטים.

GofeyHimom

המערכת מותקנת עם נוזל חימום מיוחד המבטיח כי קולטי השמש לא יתפוצצו במצבי קור קיצוניים, כפי שעלול לקרות במערכותפתוחות. מערכת הייטק כוללת קולט בלו טאץ’ איכותי במיוחד.

מבנה המערכת ופעולת הטכנולוגית חימום המים במערכות המתקדמות של דודי השמש שמשווקת כתר דוודים מבוסס על עקרון של מחליף חום במערכת סגורה.

• דוד בעל מחליף חום פנימי במבנה של צינור לולייני.
• קולט שמש בריתוך לייזר חדשני
• מעמד מתקפל המוגן כנגד חלודה באמצעות גלוון אבץ וצבע בתנור.
• קיט חיבורים יעודי המגביר את אמינות המערכת ומקל עלתהליך ההתקנה.

דוד שמש עם מערכת מניעת קפיאה

CollectorHE1מגן קפיאה של כרומגן מותאם להברגה בקולטי שמש במקום הפקק הנמצא בחלק התחתון. כאשר הטמפרטורה יורדת מתחת ל- 0 1.7 השסתום נפתח ומאפשר טפטוף איטי של המים.

זרימת המים במערכת מדוד השמש לקולטים והחוצה מונעת את קפיאתם. עם עליית הטמפרטורות מעל ל- 0 4.4 השסתום נסגר אוטומטית. ניתן גם להתקין את מגן הקפיאה גם באופן עצמאי תוך הקפדה על הוראות השימוש המצורפות.פעם בשנה לפני תקופת החורף מומלץ לבצע ניקוי ובדיקה שלהשסתום בהתאם להוראות המצורפות.

סינון אבנית במערכת קולטי השמש

MagenAvnitמבנה המערכת ופעולת דוד שמש מגן אבנית של כרומגן מותקן על צינור כניסת המים לדוד וכולל מסנן עם כדוריות מלח “סיליפוס”. בעת זרימת המים, החומר במסנן גורם למלחים ולסידן להתגבש ומונע מהם להצטבר. מניעת אבנית תורמת לקיצור זמן חימום המים והארכת חיי הרכיבים במערכת. החומר הפעיל במגן האבנית של כרומגן בטוח לשימוש בצנרת מי השתייה והוא מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי,מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ומשרד הבריאות הגרמני.

אחזקה וטיפול לצורך התקנת מגן האבנית מומלץ להיעזר באנשי השרות של כתר דוודים . אחת לשנה וחצי יש להחליף את מילוי החומר במסנן (כדוריות“סיליפוס”) כאשר רמת החומר יורדת לשליש מנפח רשת המסנן. בעת החלפת המילוי מומלץ מאוד לבצע שטיפה בלחץ לקולטי השמש ולנקות משקעי אבנית הנוטים לשקוע כאבקה בתחתית הקולט.

Magen

CollectorI


 

כתר דוודים בע"מ התקנת דודי שמש כתובתנו: רח' אילת 18 , תל אביב יפו. טל': 03-6815433  פקס: 03-5184088  יצירת קשר

דודי שמש | מוצרי מערכות סולריות | כרומגן | קולטי שמשמפת אתר | כל הזכויות שמורות לחברת כתר דוודים © 2011 דוד שמש לחימום מים. 
הקמה ועיצוב אתר:combar | קומבר | קידום אתרים קידום אתריםketer-dudim.co.il כתר דוודים מרכז הפצה לדודי שמש

keter