דודי שמש כרומגן

אמישראגז סולאר

סל סחר | מערכות סולאריות | דודי שמש
מחירון דודי שמש

מערכות דודי שמש סולאריות משולבות להתקנה עצמית

חיפוש באתר

חיסכון באנרגיה עם מערכת דודי שמש

עם דוד שמש, תקבל את המים החמים לצרכים הביתיים של תוך חיסכון בכסף ואנרגיה והפחתת התלות שלך בחשמל.

כל מי שמשתמש בביתו בדוד שמש ובעבר חימם מים באמצעות דוד חשמל יוכל לספר לך על השינוי בעצום שחל בכל ההתנהלות של הבית ועל החיסכון הרב באנרגיה ובכסף.ניצול המשאב הטבעי אור השמש מאפשר לכל אחד מאיתנו לתת את תרומנו הצנועה במאבק.

כולנו יכולים לעשות יותר כדי לצמצם את התלות שלנו בנפט ולהפחית גזי חממה, דודי שמש הם מקום מצויין להתחיל לתרום לנושא החשוב ולהינות שאנרגייה נקיה המופקת ע"י השמש ומצמצמת שימוש בנפט ופחם להפקת אנרגיה. 

 
איך בוחרים דוד שמש?

איך בוחרים דוד שמש? כידוע, דוד השמש מותקן בישראל כמעט בכל בתי-אב, על פי חוק. מאחר ופעילות התקנת דוד שמש, מעוגנת בחוק, החליט המחוקק להגדיר תקן ישראלי, שנועד לסייע בבחירת דודי שמש על פי צרכים אישים משתנים.

גודל דוד שמש

דודי שמש מגיעים במספר גדלים ונפח. נפח בין 60-80 ליטרים, מתאים עבור צריכה אישית של אדם בודד, נפח בסדר גדול של 120 ליטרים, מתאים למשפחה עד 4 נפשות, נפח הנע בין 150-170 ליטרים מתאים למשפחות עד 7 נפשות. משפחות מעבר ל- 7 נפשות ויותר, יצרכו להתקין דודי שמש בנפח של למעלה מ- 200 ליטרים. בחירת נפח דודי שמש נועדה להתאים בין הצריכה למחיר תוך שמירה על חסכון אנרגיה.

 
טבלת מחירון דודי שמש

עודכנה באתר טבלת מחירון דודי שמש, מחירון דודי חשמל, מחירון קולטי שמש ומגוון אביזרים בכתר דוודים במחיר ללא תחרות

 
דודי שמש בתל אביב

הנאה מושלמת ממים חמים במקלחת בכל עונות השנה, חברת כתר דוודים מהותיקות בישראל במכירה ושרות "דודי שמש בתל אביב" ואזור גוש דן.

שרותי התקנה, מכירה ושרות דודי שמש תל אביב של היצרנים המובילים כרומגן וטל סחר, בין מוצרינו תמצאו: דודי חשמל, דודי שמש, קולטים, מערכות סולאריות ואביזרים משלימים להתקנת דוד שמש.

כאשר מחפשים דוד שמש או מערכת חימום סולארית איכותית שתספק לנו מים חמים במשך שנים ותחסוך לנו בחשמל פונים אל כתר דוודים המומחים באזור המרכז כבר מעל 60 שנה בשיווק דוודים בכתובת אילת 18 תל אביב.

 
דודי שמש במרכז
חברת כתר דודי שמש במרכז הממוקמת בדרום העיר מספקת שירותי מכירה , תיקון של דודי שמש , קולטים , ניסיון רב שנים בהפצה , תחזוקה מיקצועית , והתקנה של דודים לכל איזור מרכז תל אביב והסביבה.
 
FacebookTwitter
כרומגן דודי שמש

Dudחברת כרומגן יצרנית דודי שמש, מערכות סולאריות ופתרונות אנרגיית שמש, כרומגן היא אחת החברות המובילות בעולם בהתקנת מערכות סולאריות לחימום מים. מערכות כרומגן מותקנות ב-35 ארצות ברחבי העולם  כרומגן ומפתחת פתרונות חדשניים המאפשרים חסכון בצריכת אנרגיה.
כתר דוודים בע"מ הינה מרכז הפצה של חברת כרומגן ומשווקת את פתרונות האנרגיה הסולארית של החברה

מערכות סגורות תרמוסיפוניות

כתר דודי שמש משווקת מוצרים של כרומגן המייצרת מערכות דודי שמש לחימום מים הטובות בעולם.מערכת דוד שמש טופ הייטק היא מערכת תרמוסיפונית סגורה בנפח 150 ליטר הפותרות לחלוטין את בעיית הצטברות האבנית בקולטים.

GofeyHimom

המערכת מותקנת עם נוזל חימום מיוחד המבטיח כי קולטי השמש לא יתפוצצו במצבי קור קיצוניים, כפי שעלול לקרות במערכותפתוחות. מערכת הייטק כוללת קולט בלו טאץ’ איכותי במיוחד.

מבנה המערכת ופעולת הטכנולוגית חימום המים במערכות המתקדמות של דודי השמש שמשווקת כתר דוודים מבוסס על עקרון של מחליף חום במערכת סגורה.

• דוד בעל מחליף חום פנימי במבנה של צינור לולייני.
• קולט שמש בריתוך לייזר חדשני
• מעמד מתקפל המוגן כנגד חלודה באמצעות גלוון אבץ וצבע בתנור.
• קיט חיבורים יעודי המגביר את אמינות המערכת ומקל עלתהליך ההתקנה.

דוד שמש עם מערכת מניעת קפיאה

CollectorHE1מגן קפיאה של כרומגן מותאם להברגה בקולטי שמש במקום הפקק הנמצא בחלק התחתון. כאשר הטמפרטורה יורדת מתחת ל- 0 1.7 השסתום נפתח ומאפשר טפטוף איטי של המים.

זרימת המים במערכת מדוד השמש לקולטים והחוצה מונעת את קפיאתם. עם עליית הטמפרטורות מעל ל- 0 4.4 השסתום נסגר אוטומטית. ניתן גם להתקין את מגן הקפיאה גם באופן עצמאי תוך הקפדה על הוראות השימוש המצורפות.פעם בשנה לפני תקופת החורף מומלץ לבצע ניקוי ובדיקה שלהשסתום בהתאם להוראות המצורפות.

סינון אבנית במערכת קולטי השמש

MagenAvnitמבנה המערכת ופעולת דוד שמש מגן אבנית של כרומגן מותקן על צינור כניסת המים לדוד וכולל מסנן עם כדוריות מלח “סיליפוס”. בעת זרימת המים, החומר במסנן גורם למלחים ולסידן להתגבש ומונע מהם להצטבר. מניעת אבנית תורמת לקיצור זמן חימום המים והארכת חיי הרכיבים במערכת. החומר הפעיל במגן האבנית של כרומגן בטוח לשימוש בצנרת מי השתייה והוא מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי,מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ומשרד הבריאות הגרמני.

אחזקה וטיפול לצורך התקנת מגן האבנית מומלץ להיעזר באנשי השרות של כתר דוודים . אחת לשנה וחצי יש להחליף את מילוי החומר במסנן (כדוריות“סיליפוס”) כאשר רמת החומר יורדת לשליש מנפח רשת המסנן. בעת החלפת המילוי מומלץ מאוד לבצע שטיפה בלחץ לקולטי השמש ולנקות משקעי אבנית הנוטים לשקוע כאבקה בתחתית הקולט.

Magen

CollectorI

 

 
 

כתר דוודים בע"מ דודי שמש. רח' אילת 18 , תל אביב יפו. טל': 03-6815433  פקס: 03-5184088  יצירת קשר

דודי שמש | מוצרי מערכות סולריות | כרומגן | קולטי שמשמפת אתר | כל הזכויות שמורות לחברת כתר דוודים keter-dudim.co.il © 2011. 
בניית אתרים:combar | קומבר | קידום אתרים קידום אתרים

keter